TEAM

kinesist a'spect

Lorenzo Lopez y Lopez

Kinesitherapeut

Zaakvoerder


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Structurele osteopathie




Genk


lorenzo@a-spect.be


kinesist a'spect

Dimitri de Bellefroid

Kinesitherapeut

Zaakvoerder


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Structurele osteopathie
  • Specialisatie  in kaakpathologie



Genk & Hasselt


dimitri@a-spect.be


kinesist a'spect

Gertjan Jespers

Kinesitherapeut

Zaakvoerder


    • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie





Genk 


gertjan@a-spect.be

kinesist a'spect

Stef Bomans

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie



Genk


stef@a-spect.be

kinesist a'spect

Kristof Bollen

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie



Genk


kristof@a-spect.be

kinesist a'spect



kinesist A'spect

Wietse Vermeylen

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie


Genk


wietse@a-spect.be




Robin Goyens

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie


Genk


robin@a-spect.be

Sander maes

Sander Maes

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Specialisatie in kaakpathologie

    Genk & Hasselt


sander@a-spect.be

Lisa Mele

Medisch secretariaat



info@a-spect.be

Devon Maes

Kinesitherapeut


  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie



    Genk & Hasselt


devon@a-spect.be

Benieuwd naar onze competenties?