TEAM

Team A'spect Kinesitherapie

Gertjan Jespers

Kinesitherapeut

  • Master in de kinesitherapie
  • Sportgerelateerde klachten
  • Orthopedische revalidatie
  • NST
  • Taping
  • Blessurepeventie
  • eGym Begeleider

Genk

Gertjan@a-spect.be

Dimitri de Bellefroid

Dimitri de Bellefroid

Kinesitherapeut

Orofaciaal Therapeut

  • Master in de kinesitherapie
  • Specialisatie in kaak en aangezichts- problemen
  • Orthognatische revalidatie
  • Orthopedische revalidatie
  • Nekklachten
  • eGym Begeleider

Genk

Dimitri@a-spect.be

Expected sep '24

Kinesitherapeut

  • Master in de kinesitherapie
  • Sportgerelateerde klachten
  • Orthopedische revalidatie
  • ....

Genk

@a-spect.be

Wietse Vermeylen

Wietse Vermeylen

Kinesitherapeut

  • Master in kinesitherapie
  • Schouderklachten
  • Sportgerelateerde klachten

Genk

wietse@a-spect.be

Wouter Vandenborne

Kinesitherapeut

Osteopaat io.

  • Master in de kinesitherapie
  • Hoofdpijnklachten
  • Nek en rugklachten
  • Bekkenproblemen

Genk

wouter@a-spect.be

Hanne Nelis

Kinesitherapeut

  • Master in de kinesitherapie
  • Orthopedische revalidatie
  • Sportgerelateerde klachten

Genk

hanne@a-spect.be 

Robbe Scheelen

Kinesitherapeut

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Orthopedische revalidatie
  • Sportgerelateerd klachten

Genk

robbescheelen@a-spect.be

Robe Ceyssens kine aspect genk

Robbe Ceyssens

Kinesitherapeut

  • Master in de  kinesitherapie
  • Orthopedische revalidatie
  • Sportgerelateerde klachten

Genk

robbe@a-spect.be

Maik Tysiak

Maik Tysiak

Kinesitherapeut

  • Master in de kinesitherapie
  • Chronische Rugklachten
  • Lage rug pijn
  • Sportgerelateerde klachten
  • Loopanalyse en preventie

Genk

maik@a-spect.be

Charle Martens

Charle Martens

Kinesitherapeut

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Algemene kinesitherapie en revalidatie
  • Manuele Therapie
  • Dry needling
  • Sportkinesitherapie en blessurepreventie

Hasselt en Genk

charle@a-spect.be

Sara Di Matteo

Kinesitherapeute

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Master in de pediatrische revalidatie
  • Lesgever circuit training

Genk

sara@a-spect.be

Brecht Scheepers

Kinesitherapeut

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Sportgerelateerde klachten
  • Manuele Therapie

Genk

Brecht@a-spect.be

Wesley Stevens aspect genk personal trainer

Wesley Stevens

Zaakvoerder A'spect training

  • Algemeen management a'spect training
  • Begeleider en coördinator eGym

Genk en Hasselt

Wesley@a-spect.be
management@a-spect.be

Roy Frycz aspect genk personal trainer

Roy Frycz

Zaakvoerder A'spect training

  • Algemeen management a'spect training
  • Lesgever groepslessen
  • Begeleider en coördinator eGym

Genk

Roy@a-spect.be
management@a-spect.be

Nancy Geerts

Medisch secretaresse

  • Algemeen onthaal, administratie en afspraakbeheer
  • De draaischijf van A'spect
  • Onvoorwaardelijk liefde van het team
  • Bereikbaar op werkdagen tussen 09-13h

Genk


089 20 74 45

info@a-spect.be
secretariaat@a-spect.be

Manuel Tis

Fitness coördinator en begeleider A'spect training

  • Personal Trainer
  • Begeleider en coördinator eGym

Genk

Training@a-spect.be

Britt Vandenbrouck

Kinesitherapeut

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
  • Orthomoleculaire specialisatie
  • NST

Genk

Britt@a-spect.be

Ben jij onze nieuwe Therapeut?

  • Zie Sollicitaties

Hasselt

... @a-spect.be